top of page
ру.png

"Ми із любов’ю ставимося до своєї справи

і ви неодмінно це відчуєте."

Вікторія Філатова

Family business

 Український бренд “Creative lab PERFI” (Perfumery by Filatova) створений, щоб здивувати і принести задоволення сучасній людині, що втомилась від стандарту парфумерного бутика.

Це справжня лабораторія, в якій Ви можете відчути істинну атмосферу парфумерії: поєднання витонченого мистецтва і науки.

  Історія “PERFI” налічує 10 років досвіду, і все із однією

метою – відновити в Україні культуру виробництва парфумерії. Саме ця ідея надихнула Вікторію Філатову заснувати у 1994 році виробничий цех, що стало початком сімейної справи.

 Вдосконалення технологій у відповідності до світових стандартів, контроль якості сировини і прискіпливий нагляд за готовим товаром стали невід’ємною складовою виробничого процесу.

Головним принципом справи Філатових було створення першокласної української продукції та розвиток споживацької свідомості в парфумерній галузі.

  Логічним продовженням сімейної справи став бренд “PERFI”. Новий вектор розвитку бренду було задано завдяки колаборації сімейної парфумерної справи Філатових  із Європейською лабораторією-розробником парфумерних композицій. 

Ми уважно ставимося до кожної деталі: від походження ароматичних сполук до характеристик скла флаконів, – тому готові відповісти перед кожним своїм клієнтом.

Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам і часом здатні на справжні дива заради них.

  

 Сьогодні креативний бренд формує мережу співпраці, щоб кожен міг ознайомитися із ароматами, вслухатися у їх мелодії і підібрати ті, що влучно доповнять індивідуальний образ.

Стенд Perfi
Духи Perfi 50 мл
Лабораторный стол Perfi
Мужские духи Perfi
bottom of page