Family business

Український бренд “Creative lab PERFI” (Perfumery by Filatova) створений, щоб здивувати і принести задоволення сучасній людині, що втомилась від стандарту парфумерного бутика.

     Це справжня лабораторія, в якій Ви можете відчути істинну атмосферу парфумерії: поєднання витонченого мистецтва і науки.

    Історія “PERFI” налічує 24 років досвіду, і все із однією метою – відновити в Україні культуру виробництва парфумерії. Саме ця ідея надихнула Вікторію Філатову заснувати у 1994 році компанію “Vexhold” , що стала початком сімейної справи.

      Впродовж всього часу існування “Vexhold” головним принципом справи Філатових було створення першокласної української продукції та розвиток споживацької свідомості в парфумерній галузі. Невпинне вдосконалення технологій у відповідності до світових стандартів, контроль якості сировини і прискіпливий нагляд за готовим товаром стали невід’ємною складовою виробничого процесу. Ми уважно ставимося до кожної деталі: від походження ароматичних сполук до характеристик скла флаконів, – тому готові відповісти перед кожним своїм клієнтом.

    Логічним продовженням сімейної справи став бренд “PERFI”, що презентував продукцію “Vexhold” споживачу. Новий незвичний вектор розвитку бренду було задано завдяки колаборації сімейної парфумерної справи Вікторії і Вілени Філатових із Європейською лабораторією-розробником парфумерних композицій. Саме тому наша палітра ароматів залишається неповторною, постійно поновлюється та змінюється. Вона наповнена оригінальними композиціями. На наших полицях вже зараз окрім парфумів ви знайдете спокусливі аромати для свого дому й оригінальні подарунки друзям і близьким, проте надалі асортимент буде поповнюватися новими розробками.

  Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам і часом здатні на справжні дива заради них.

Сьогодні креативний бренд формує мережу співпраці. Ми обираємо точки реалізації так, щоб кожен покупець міг неквапливо знайомитися із ароматами, вслухатися у їх мелодії і підібрати ті, що влучно доповнять індивідуальний образ. Проте за справжньою атмосферою “Creative lab PERFI” приходьте  до нашої лабораторії, де завжди можна приємно провести час і порадитися. Ми із любов’ю ставимося до своєї справи і Ви неодмінно це відчуєте.

IMG_9726
IMG_9782
IMG_9759
IMG_9765