Вдосконалення технологій у відповідності до світових стандартів, контроль якості сировини і прискіпливий нагляд за готовим товаром стали невід’ємною складовою виробничого процесу.

Головним принципом справи Філатових було створення першокласної української продукції та розвиток споживацької свідомості в парфумерній галузі.

    Логічним продовженням сімейної справи став бренд “PERFI”. Новий вектор розвитку бренду було задано завдяки колаборації сімейної парфумерної справи Філатових  із Європейською лабораторією-розробником парфумерних композицій. 

Ми уважно ставимося до кожної деталі: від походження ароматичних сполук до характеристик скла флаконів, – тому готові відповісти перед кожним своїм клієнтом.

Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам і часом здатні на справжні дива заради них.

Family business

Український бренд “Creative lab PERFI” (Perfumery by Filatova) створений, щоб здивувати і принести задоволення сучасній людині, що втомилась від стандарту парфумерного бутика.

     Це справжня лабораторія, в якій Ви можете відчути істинну атмосферу парфумерії: поєднання витонченого мистецтва і науки.

Історія “PERFI” налічує 24 років досвіду, і все із однією метою – відновити в Україні культуру виробництва парфумерії. Саме ця ідея надихнула Вікторію Філатову заснувати у 1994 році виробничий цех, що стало початком сімейної справи.

  

Сьогодні креативний бренд формує мережу співпраці, щоб кожен міг ознайомитися із ароматами, вслухатися у їх мелодії і підібрати ті, що влучно доповнять індивідуальний образ.

Ми із любов’ю ставимося до своєї справи і ви неодмінно це відчуєте.

IMG_9753
Enlight1(15)_edited
IMG_9759
IMG_9765