top of page
ру.png

"Аромати - це завжди ольфактивний відбиток епохи, бо вони розповідають людськи історії. Наші з вами історії, що складються в спільний щоденник пам'яті. Просто заплющіть очі, вдихніть глибоко і відчуйте"

 

Вікторія Філатова

Family business

Історія українського бренда PERFí  - Perfumery by Filatova  налічує вже 12 років досвіду, і все із однією метою – відновити в Україні культуру виробництва парфумерії, яка померла разом із Радянським Союзом та відомим навіть у Франції парфумерно-косметичним комбінатом "Алые Паруса".

 

Тому історія створення бренду набагато довша, бо все почалося задовго “до” ... у 1997 році з маленької парфумерної лабораторії,  розташованої на базі фармацевтичної фабрики в місті Миколаєві.

Вікторія Філатова - засновниця бренду орендувала цех для заготовки лікувальних трав та екстрактів. Запросила до співпраці парфумера, технологів, лаборантів, картонажниць з бувшого парфумерно-косметичного комбінату "Алые Паруса", так розпочався маленький парфумерний бізнес на Півдні Незалежної України.

 

Головним постачальником була поважна французська лабораторія MANE - виробник парфумерної сировини та екстрактів  №1 у Франції.  Це партнерство стало ключовим фактором для розвитку виробництва в Миколаєві, бо стали доступними маленькі і великі таємниці міста, найвідомішого в парфумерній справі - міста Грас, куди в 2004  Вікторія поїхала навчатися  евалюації  та селекції  Fine Fragrance

Тільки коли процеси всі налаштовані і виробництво працює як серце, з'являється місце для справжньої  творчості. Саме тому  особливий проєкт Creative Lab PERFí реалізується тільки у 2011 році, як справжня лабораторія креативу, де поєднується наша експертність, сучасна наука  про аромати та витончене мистецтво парфумерної справи.

 

2011 рік - випуск 20 ароматів в колекції PERFí

2016 рік - розроблена колекція концентрованих парфумів - MONO  15 моно-ароматів для леєрінгу

2017 рік - выпуск колекціі Selective з 5 унікальних парфумів

2020 рік - лімітована колекція  коктейльних ароматів #Summer_vibe і новий формат MONO колекціі - Eau de Parfum

2021 рік - зволожуючі парфумовані місти для тіла  та колекція парфумів для дому Holiday scent

2024 рік - реліз оновленої колекції Extrait de Parfum з 14 ароматів  - YOU.ARE.FREE

Наші спеціалісти - евалюатори, хіміки- технологи, співпраця та стажування в топ-лабораторіях, бібліотека ароматів понад 300 композицій та власне виробництво в Миколаєві за всіма канонами світової практики - наша гордість і впевненість у відповідності всім стандартам якості та GMP.

PERFí продовжує створювати нові колекції парфумів та навчати ольфактивної грамотності, вмінню слухати аромати та комбинувати їх, щоб допопомогти  кожному розвинути сховані таланти істворювати свій власний ароматний світ- світ парфумів та свободи самовираження.

 

Create yourself.

Creative scent space.

Creation of your beauty  world

Изображение 389
Духи Perfi 50 мл
Лабораторный стол Perfi
Мужские духи Perfi
bottom of page